BEZPEČNOST DAT

Díky řešení TrendMicro TippingPoint získáváte daleko více než u běžných firewallů. Systém disponuje unikátní a rozsáhlou znalostní databází potenciálních bezpečnostních rizik, která je nepřetržitě aktualizována. Systém chrání data na několika úrovních – fyzické, logické, softwarové a aplikační. Geografická redundance diskových prostředků a technologické zázemí datacentra jsou samozřejmostí.

home.index.imgalt.cloud Škálovatelnost neboli rozšiřitelnost je velmi užitečnou vlastností cloudového systému. Dojde-li ke změně vašich potřeb, může se systém jednoduše rozšířit bez nutnosti výměny. Své projekty a služby tedy můžete kdykoli měnit v závislosti na měnícím se prostředí.

EFEKTIVNÍ CLOUDOVÉ ŘEŠENÍ

Rozsah služeb, rychlost, čas, flexibilita a v neposlední řadě úspora, to vše jsou výhody nasazení cloudového řešení BIG BLUE ONE v praxi. Rozsah – v katalogu řešení a služeb najdete vše, co budete pro provoz svých služeb potřebovat. Rychlost a čas – vaše služba může fungovat během 20 minut, nepotřebujete ani papírovou smlouvu, a projekt není nijak časově omezen. Flexibilita – projekt nebo službu můžete kdykoliv nezávisle na čase měnit podle svých potřeb. Úspora – nulové investice, úspora času, přesné plánování nákladů, úspora lidských zdrojů, výborná cena. To vše díky optimalizaci všech vstupních zdrojů.

Klientská podpora BIG BLUE ONE Klientská podpora nabízí servisní a technické informace, možnosti nastavení, technickou podporu, užitečné odkazy, návody i dokumenty ke stažení.

3PAR – NEJRYCHLEJŠÍ STORAGE NA SVĚTĚ

Bezpečnost dat v cloudu BIG BLUE ONE zajišťuje storage system HPE 3PAR. Technologie HPE 3PAR byla vyvinuta speciálně pro provoz virtuálního datového centra. Má schopnost paralelně zpracovávat obrovské množství čtecích a zapisovacích operací, čímž dosahuje velmi vysokých rychlostí a předvídatelných parametrů. Dále nabízí možnost adaptivní optimalizace dat  mezi jednotlivými diskovými tiery (SSD, SAS, SATA). Tím stroj získá potřebný diskový výkon, přesně pro ty aplikace, kde je ho zapotřebí. Využívá technologie logických disků – jedná se o plně virtualizovanou storage; základní jednotkou je chunklet, ze kterého se poté tvoří RAID sety.

Datacentrum Casablanca INT Cloud BIG BLUE ONE využívá technologii 3PAR remote-copy k vytváření geograficky oddělené zálohy dat. Data jsou tedy replikována do fyzicky vzdálené lokality, a tak je zcela eliminována možnost jejich ztráty.

„Víte, že 3PAR byl navržen přímo pro cloudové služby? Je tedy nejvhodnější a nejmodernější storage technologií pro váš cloud.“

Casablanca cloudové řešení
  • 500 GB přenos dat ZDARMA

  • bezpečnost TrendMicro TippingPoint

  • 99.99% SLA

  • disková pole 3PAR F400

  • neomezený výpočetní výkon

  • offsite replikace

od 31,47

CHCI CLOUD

Kontakt

Casablanca INT, Antala Staška 511/40, 140 00 Praha 4
tel.: +420 270 000 220, e-mail: info@bigblueone.cz

ZAREGISTRUJTE SE